Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

2016

Nasze początki

Pomysł na stworzenie w Warszawie miejsca, które kompleksowo zadba o wygląd mężczyzn zrodził się w sierpniu 2016 roku. Właśnie wtedy założyciele i właściciele, czyli Adam i Konrad spotkali się po raz pierwszy. A już na drugim spotkaniu rozmawiali o wspólnym biznesie.
Adam chciał stworzyć w Warszawie miejsce, gdzie będzie można nie tylko zadbać o włosy czy brodę, ale także o stopy, ręce, twarz, buty czy nawet koszulę. Miejsce, które oferowałoby usługi podobne do nowojorskiego Truman's, którego Adam był członkiem i klientem od czasu studiów. Konrad zareagował entuzjastycznie, ponieważ temat męskiego groomingu był mu bliski. Ponadto był zdania, że zdecydowanie brakuje takiego miejsca na mapie Warszawy. Dziś, ponad rok od tej pierwszej rozmowy, możemy się pochwalić, że przypadkowe spotkanie, przypadkowa rozmowa, przerodziły się w coś namacalnego i konkretnego.

dowiedz się więcej

Filozofia

Nasza filozofia

Badger Men’s Grooming Club to pierwsze takie miejsce na mapie Warszawy i całej Polski. To miejsce, gdzie oferujemy strzyżenie, tryming brody, golenie, polerowanie oraz pastowanie butów, pranie oraz prasowanie koszul, a także męski manicure i pedicure. To wszystko w niezobowiązującej atmosferze, przy najlepszej muzyce i alkoholu. Nie sprzedajemy usług, sprzedajemy doświadczenie. Sprzedajemy czas wypełniony relaksem. Czas po którym każdy nasz klient ma poczuć się wyluzowany, zrelaksowany, odświeżony, pewny siebie i gotowy na czekające go wyzwania.

dowiedz się więcej

Nasza wizja

Nasza wizja

Łączymy Nowy Jork z Warszawą, stare z nowym, młodość z doświadczeniem. Naszą wizją jest stworzyć miejsce, które będzie ułatwiało naszym klientom dbanie o niemal każdy element swojego wyglądu, a jednocześnie umożliwiało zrelaksowanie się przy najlepszym alkoholu i muzyce. 

dowiedz się więcej

Nasze cele

Nasze cele

Naszym celem jest stworzyć nie tylko miejsce, ale także społeczność członków Badger Club. Chcemy, aby w naszym salonie odbywało się nie tylko strzyżenie czy polerowanie butów, ale przede wszystkim aby nasi klienci mogli porozmawiać między sobą, poszerzać swoje horyzonty, zdobywać nowe kontakty, rozwijać swoją sieć znajomości zarówno prywatnych jak i biznesowych, a to wszystko „przy okazji” dbania o wygląd, który jest coraz ważniejszy w dzisiejszym świecie.

dowiedz się więcej

Nasi goście

Polecają nas

Paolo Nicoletti

Obsługa, wystrój, jakość - wszystko zasługuje na 6 gwiazd. Będę stałym klientem. Polecam.

Maciej Borkowski

Świetne miejsce! Czułem się tak jak powinienem się czuć w takim miejscu. Obsługa świetna, odniosłem wrażenie, że znamy się z Olafem od kilku lat, a nie od dzisiaj :) Usługi zasługują na wyższą ocenę niż 5. Ja spokojnie mogę dać 10. Będę wszystkim polecał i na pewno do Was wrócę ;)

Konrad Rakowski

Byłem niedawno i żałuję, że nie miałem okazji odkryć tego genialnego miejsca wcześniej, już po przekroczeniu progu przywita was urocze "Cześć" z wdziękiem równym króliczkom playboya, po czym ugoszczeni wybornym trunkiem do wyboru zostajemy zaproszeni na fotel Hefnera celem masażu głowy i strzyżenia z opcją manicure, nie dają jedynie satynowego szlafroku POLECAM!!!

Kontakt

Adres i kontakt

Ul. Koszykowa 47 LU 7,
00-659 Warszawa

Godziny otwarcia

8:00 - 22:00
8:00 - 22:00
8:00 - 22:00
9:00 - 19:00
9:00 - 19:00
9:00 - 19:00
Fundusze Europejskie